Welcome to Version Mobile/Tablet

دکتر مازیار (مارتین) مرتضوی

Dr. Maziyar (Martin) Mortazavi

  • مدیر دپارتمان جراحی مغز و اعصاب بیمارستان آرمان
  • فلوشیپ جراحی عروق مغز و قاعده جمجمه از دانشگاه واشنگتن آمریکا، استاد راهنما پروفسور شیکار
  • فلوشیپ قـاعده جمجمه از ژاپن، استاد راهنما پروفسور فوکوشیما
  • فلوشیپ تحقیقاتی پسادکتری در آسیب و بازسازی اعصاب از انستیتو اعصاب بارو در آریزونای آمریکا، استاد راهنما پروفسور اسپتسلر
  • فلوشیپ ستون فقرات از دانشگاه کارولینسکا در استکهلم سوئد، استاد راهنما پروفسور هدلوند
  • دوره تخصص جراحی اورتوپدی از دانشگاه کارولینسکا در استکهلم سوئد
  • دوره تخصص جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه آلاباما بیرمنگهام در آمریکا

جوایز و گواهینامه های دریافتی دکتر مازیار مرتضوی

Awards and certificates

تلفن تماس و رزرو نوبت دهی کلینیک دکتر مازیار مرتضوی: 09918400084

آدرس: تهران، خ سئول، نبش زکی زاده، بیمارستان بین المللی آرمان

درباره دکتر مازیار (مارتین) مرتضوی

About Dr Mortazavi

دکتر مرتضوی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، فوق تخصص قاعده جمجمه و عروق مغز، و مدیر و موسس کلینیک جامع مغز و اعصاب مرتضوی در ایران و آمریکا هستند که علاوه بر تدریس و پژوهش در این زمینه، تومورهای پیچیده و ضایعات عروقی مغز و نخاع را نیز جراحی و درمان می‌کنند.
دکتر مرتضوی به پیشرفت رشته جراحی مغز و اعصاب علاقه بسیاری دارند، و در همین راستا تاکنون از ایشان بیش از ۱۰۰ مقاله علمی در مجلات معتبر جراحی مغز و اعصاب منتشر شده، در نگارش چندین کتاب در این زمینه همکاری داشته‌اند، و عضو تحریریه چندین مجله علمی معتبر نیز هستند. ایشان در راستای انتقال دانش و مهارت خود به سایرین، راهنمای بسیاری از دانشجویان و پزشکان جراحی مغز و اعصاب در ایران و آمریکا نیز بوده‌اند. 
ایشان که پیش از این در آمریکا به درمان و جراحی بیماران پرداخته و در همین راستا عضوی از نهادها و سازمان‌های تخصصی در زمینه مغز و اعصاب همچون کنگره جراحان مغز و اعصاب آمریکا (CNS)، انجمن پزشکی آمریکا (AMA)، انجمن جراحان مغز و اعصاب کالیفرنیا (CANS)، انجمن جراحی مغز و اعصاب غرب آمریکا (WNS)، انجمن جراحان مغز و اعصاب آمریکا (AANS)، انجمن قاعده جمجمه آمریکای شمالی (NASBS)، کالج بین المللی جراحان آمریکا (ICS)، انجمن نقشه برداری و درمان مغز (SBMT)، و انجمن جراحی قاعده جمجمه مجید سمیعی(MASSIN) بودند، در زمستان سال ۱۴۰۰ با تاسیس کلینیک جامع مغز و اعصاب مرتضوی در میهن خود، بر آن شدند تا دانش روز دنیا در این زمینه را در دسترس هموطنان خویش قرار داده، و در ایران به آموزش نسل نوی پزشکان و درمان بیماران بپردازند.
دکتر مرتضوی به عنوان یک پزشک همواره تلاش می‌کند تا به نیازهای بیماران خود گوش دهد، روش‌های جراحی را به شیوه‌ای مناسب برای آنها توضیح دهد، زمان مورد نیاز را برای پاسخگویی به بیماران صرف کند، و در طول دوره درمان ارتباط مستمر خود با بیمار را حفظ کند. در واقع دستاوردهای پی‌در‌پی دکتر مرتضوی در زمینه جراحی مغز و اعصاب مرهون همین دلسوزی، تخصص فنی و فداکاری خالصانه ایشان برای بهبود بیماران‌شان است.