خانه

English

نوبت دهی

منو

تهران، سئول، نبش زکی زاده، بیمارستان آرمان
تلفن تماس: 02141014
کدپستی: 1995863989

مراجعه به بیمارستان آرمان از طریق حمل و نقل عمومی

مراجعه به بیمارستان آرمان از طریق حمل و نقل عمومی

خطوط اتوبوس

 مسیر شماره ی 1:   برای دسترسی به بیمارستان آرمان از طریق خطوط اتوبوس، می‌توانید خط شهید حقانی به شیخ بهایی را سوار شده و در ایستگاه شهید یاسمی پیاده شوید پس از حدود 100متر پیاده روی به بیمارستان آرمان خواهید رسید.

مسیرشماره ی 2:   برای دسترسی به بیمارستان آرمان از طریق خطوط اتوبوس , میتوانید خط آزادی به میدان ونک را سوار شده و در میدان ونک  پیاده شوید و در ایستگاه میدان ونک خط شهیدحقانی به شیخ بهایی را سوار شده و در ایستگاه شهید یاسمی پیاده شوید , پس از حدود 100 متر پیاده روی به بیمارستان آرمان خواهید رسید.

خطوط تاکسی

دسترسی میتواند از طریق بزرگراه همت_حکیم _ آیت الله هاشمی رفسنجانی _چمران _یادگار_کردستان و میدان ونک باشد.

خطوط مترو

شما میتوانید از طریق خط 1متروی درون شهری به ایستگاه شهید حقانی بروید و سپس از مسیرهای ذکر شده دربخش  خطوط اتوبوسرانی به بیمارستان آرمان مراجعه کنید.


نحوه ی مراجعه از فرودگاه به بیمارستان آرمان

فرودگاه مهرآباد

مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان آرمان مراجعه نمایید.

مسیر شماره 2:  از طریق خطوط اتوبوس می‌توانید به صورت زیر مراجعه نمایید.

در ایستگاه اتوبوس واقع در فرودگاه مهر آباد خط 3-5 فرودگاه – میدان ونک را سوار شوید و در ایستگاه میدان ونک پیاده شوید وسپس از طریق خطوط تاکسیرانی و یا خط اتوبوس شهیدحقانی به شیخ بهایی به بیمارستان آرمان خواهید رسید.

در ایستگاه متروی فرودگاه خط 1 فرودگاه_تجریش را سوارشوید و در ایستگاه شهید حقانی پیاده شوید و سپس خط اتوبوس شهیدحقانی_شیخ بهایی را سوار شوید و در ایستگاه شهید یاسمی پیاده شوید و سپس بعد از حدود 100 متر پیاده روی به بیمارستان ارمان خواهید رسید.

فرودگاه بین المللی امام خمینی

مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان آرمان مراجعه نمایید.
مسیر شماره 2: با استفاده از اتوبوس‌ امکان سفر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه مهر آباد را دارید. برای رسیدن به بیمارستان آرمان، می‌توانید از طریق مسیر شماره 2 که برای مراجعه از فرودگاه مهر آباد توضیح داده شد، استفاده کنید