کسب رتبه درجه یک اعتبار بخشی بیمارستان آرمان، برای دومین دوره متوالی ارزیابی اعتبار بخشی، بر اساس استانداردهای ملی بیمارستان های ایران

به نسخه موبایل بیمارستان آرمان خوش آمدید

خانه

اینستاگرام

منو

مراجعه به بیمارستان آرمان از طریق حمل و نقل عمومی

مراجعه به بیمارستان آرمان از طریق حمل و نقل عمومی

خطوط اتوبوس

 مسیر شماره ی 1:   برای دسترسی به بیمارستان آرمان از طریق خطوط اتوبوس، می‌توانید خط شهید حقانی به شیخ بهایی را سوار شده و در ایستگاه شهید یاسمی پیاده شوید پس از حدود 100متر پیاده روی به بیمارستان آرمان خواهید رسید.

مسیرشماره ی 2:   برای دسترسی به بیمارستان آرمان از طریق خطوط اتوبوس , میتوانید خط آزادی به میدان ونک را سوار شده و در میدان ونک  پیاده شوید و در ایستگاه میدان ونک خط شهیدحقانی به شیخ بهایی را سوار شده و در ایستگاه شهید یاسمی پیاده شوید , پس از حدود 100 متر پیاده روی به بیمارستان آرمان خواهید رسید.

خطوط تاکسی

دسترسی میتواند از طریق بزرگراه همت_حکیم _ آیت الله هاشمی رفسنجانی _چمران _یادگار_کردستان و میدان ونک باشد.

خطوط مترو

شما میتوانید از طریق خط 1متروی درون شهری به ایستگاه شهید حقانی بروید و سپس از مسیرهای ذکر شده دربخش  خطوط اتوبوسرانی به بیمارستان آرمان مراجعه کنید.


نحوه ی مراجعه از فرودگاه به بیمارستان آرمان

فرودگاه مهرآباد

مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان آرمان مراجعه نمایید.

مسیر شماره 2:  از طریق خطوط اتوبوس می‌توانید به صورت زیر مراجعه نمایید.

در ایستگاه اتوبوس واقع در فرودگاه مهر آباد خط 3-5 فرودگاه – میدان ونک را سوار شوید و در ایستگاه میدان ونک پیاده شوید وسپس از طریق خطوط تاکسیرانی و یا خط اتوبوس شهیدحقانی به شیخ بهایی به بیمارستان آرمان خواهید رسید.

در ایستگاه متروی فرودگاه خط 1 فرودگاه_تجریش را سوارشوید و در ایستگاه شهید حقانی پیاده شوید و سپس خط اتوبوس شهیدحقانی_شیخ بهایی را سوار شوید و در ایستگاه شهید یاسمی پیاده شوید و سپس بعد از حدود 100 متر پیاده روی به بیمارستان ارمان خواهید رسید.

فرودگاه بین المللی امام خمینی

مسیر شماره 1: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به بیمارستان آرمان مراجعه نمایید.
مسیر شماره 2: با استفاده از اتوبوس‌ امکان سفر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه مهر آباد را دارید. برای رسیدن به بیمارستان آرمان، می‌توانید از طریق مسیر شماره 2 که برای مراجعه از فرودگاه مهر آباد توضیح داده شد، استفاده کنید